GOLF & SPA Resort Krakow / PL

Nedaleko od centra Krakova, jsme začali stavět 9 jamkové golfové  hřiště.  Dominantou jsou tři jezera, která budou využívána pro závlahu. Součástí výstavby je plánovaná výstavba golfové klubovny, driving range a relaxačního centra. Zároveň má firma po dokončení výstavby plánovanou kompletní údržbu golfového hřiště na dva roky. 

Sedin Golf Resort / SK

Jednalo se o výstavbu golfového resortu o 18 jamkách na ploše 96 ha. Byly provedeny skrývky, kácení na ploše 13 ha, výstavba 4 jezer a vodních toků, terénní úpravy, drenážní systém, závlahový systém, výsadba zeleně a osetí, zpevněné komunikace. Díky zajímavému designu a prostředí se hřiště řadí k tomu nejlepšímu, co slovenská golfová scéna v současnosti nabízí. 18 jamkové hřiště, nová klubovna, stejně jako samostatně stojící turnajový dům přitahují celé rodiny golfistů, výkonnostních hráčů i nových zájemců o náš krásný sport. To vše v klidném a tichém prostředí a ve stínu mnohaletých stromů.

Panorama Golf Resort / CZ

V srdci České republiky leží 27 jamkový komplex na více než 120 ha. Během výstavby bylo přesunuto nad 560.000 m3 půdy, bylo použito potrubí o rozloze 25.000 m. Zároveň byla vystavena nová jezera, která čerpají vodu z nedaleké řeky. Práce probíhaly od jara 2014 a pro veřejnost bylo hřiště otevřeno v dubnu roku 2017. Tohoto roku hřiště také získalo titul Stavba roku středočeského kraje, především díky svému rozsahu a propracovanému konceptu řešení krajinářských úprav a architektonickému řešení budovy klubu. 

Albatross Golf Resort / CZ

Hřiště je od roku 2016 členem prestižního klubu European Tour Destination. Od roku 2014 pravidelně hostí turnaj Czech Masters patřící do série European Tour, kde byl Albatross dvakrát po sobě vyhodnocen mezi TOP 5 nejlépe připravených hřišť. Resort byl opakovaně zvolen časopisem US GOLF DIGEST nejlepším v ČR. Hřiště je známé svojí vysokou kvalitou hracích ploch a služeb, vynikajícím tréninkovým zázemím a akademií vedenou Davidem Carterem, bývalým hráčem European Tour a vítězem turnaje Irish Open.

Ropice Golf Resort / CZ

Jednalo se o kompletní opravu 18 jamkového hřiště, rekonstrukce nádrže na jamce č. 11 a zhotovení cvičného greenu. Dnes patří mezi TOP 10 Českých golfových hřišť a je vyhledávaným hřištěm profesionály, náročnými i méně zkušenými hráči. Každý rok zde probíhají turnaje ČGF.

Golfový resort Kaskáda / CZ

Golf resort Kaskáda se nachází 15 km od centra Brna. V kouzelném údolí v katastru města Kuřimi, poblíž obce Jinačovice, se rozkládá 27 jamkové mistrovské hřiště. Pojmenování areálu Kaskáda, je výstižné. Hřiště je rozloženo na protilehlých stráních, kaskádovitě se svažuje do širokého a podlouhlého údolí s potokem. Když k hřišti sjíždíte ze silnice, nevypadá to, že by tento více než stohektarový prostor, který je jen zčásti lemován lesem, mohl přinést nadbytek přírodních krás. Ale zdání klame, když stojíte a hrajete na protějším svahu, kde je větší část z celkového počtu 27 jamek, rozevírá se před vámi pěkný výhled do kraje a na hlavní budovu s recepcí, barem a restaurací, 6 jamkové veřejné golfové hřiště, 300 m dlouhý driving range a další tréninkové plochy.

 
Richmond Park Golf Course London / UK

Zajištění závlah driving range pomocí rybníka se stálou hladinou vody o rozloze 1,78 ha, včetně sdruženého objektu a opevnění břehu kamennou rovnaninou. 

Rosa Private Golf Club / PL

Golfové hřiště v Konopiši se nachází asi 14 km od centra města Częstochowa. Jedná se nepochybně o jednu z největších investic golfového hřiště v Polsku. Během procesu výstavby bylo přesunuto 1.000.000 kubických metrů půdy. Rozdíl v hladinách vody v jezerech je 8 m. Greeny s průměrnou plochou 700 metrů čtverečních byly postaveny podle norem USGA.

Golf Course Carpendal / ET

Jedná se o tři zcela nová 18 jamková golfová hřiště, která byla postavena k nově vznikajícím hotelům na okraji města Hurghada. Během výstavby jednotlivých hřišť byly pro lokalitu využívány novinky, jako je například výběr osiva či výstavba odsolovacího zařízení, díky kterému by bylo možné využívat mořskou vodu pro zavlažovací systém. Bylo také navrženo zavlažování odpadních vod z hotelů na lépe ušetřené energetické nároky na zavlažování. Během výstavby golfových hřišť se přesunulo více než jeden milion m3 písku, čímž se tak vytvořil jedinečný tvar hřiště. 

Golf Course Sahl Hasheesh / ET

Jedná se o tři zcela nová 18 jamková golfová hřiště, která byla postavena k nově vznikajícím hotelům na okraji města Hurghada. Během výstavby jednotlivých hřišť byly pro lokalitu využívány novinky, jako je například výběr osiva či výstavba odsolovacího zařízení, díky kterému by bylo možné využívat mořskou vodu pro zavlažovací systém. Bylo také navrženo zavlažování odpadních vod z hotelů na lépe ušetřené energetické nároky na zavlažování. Během výstavby golfových hřišť se přesunulo více než jeden milion m3 písku, čímž se tak vytvořil jedinečný tvar hřiště. 

Casa Serena Chateau & Golf Resort / CZ

Premium eighteen-hole golf course with a length of 6,364 m & par 71.  This course has been accessible in recent years on the principal of "invitation only", is now ready to open its doors to a limited number of prominent Czech and international companies that want to take advantage of exclusive amenities and golf course for its exceptional golf tournaments and special corporate events. 

Golf & Ski Resort Ostravice / CZ

Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Snaha investora a celého mezinárodního týmu, byla vybudovat takové golfové hřiště, které se může srovnávat s moderními hřišti ve vyspělé Evropě. To vše koresponduje s rozvržením a tvarem hřiště, kompletním zavlažovacím systémem hrací plochy, dále s pěti velkými odpališti u každé jamky a mnoho dalších. 

Park Golf Hradec Králové / CZ
Přímo ve městě Hradec Králové naleznete jedinečný areál určený pro odpočinek a relaxaci stranou od ruchu města. K dispozici vám je moderní restaurace, kavárna, hotel, golfové hřiště, hřiště pro disc golf, driving, putting a v případě nepřízně počasí i golfový indoor trenažer a mnoho dalších aktivit.